BANK&INTERCOMPANY SPECIALIST (30 hodin týdně)

Atlas Copco není tak vidět, ale je skoro všude.
Naším světem jsou kompresory, vakuové vývěvy, průmyslové nářadí a stavební stroje. Původně malá švédská firma, založená v roce 1873, se dnes může pyšnit 34 000 zaměstnanci po celém světě.
Pracujte pro Atlas Copco a staňte se součástí společnosti, jejímž nářadím je vyrobeno každé třetí auto na světě.

Co bude Vaší každodenní pracovní činností?

• Rekonciliace bankovních účtů a GL účtů (identifikace nesrovnalostí a jejich řešení)
• Odpovědnost za platební operace, včetně jejich zpracování v bance
• Řešení dodavatelsko-odběratelských vztahů v rámci holdingu, včetně investigace rozdílů
• Spolupráce s ostatními odděleními
• Reporting na pravidelné bázi, účast na měsíčních, čtvrtletních a ročních uzávěrkách
• Příprava nových či doplnění již existujících postupů

Co dále bude Vaším úkolem?

• Podpora při zaučování nových kolegů v týmu
• Aktivně se podílet na změnách a zlepšování procesů

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme, že budete mít?

• Základní znalost účetnictví, příp. financí
• Znalost internetového bankovnictví
• Komunikativní znalost AJ (budete ji používat na každodennní bázi)
• Pokročilá uživatelská znalost MS Office, především Excel (kontingenční tabulky, funkce)
• Znalost SAP systému výhodou (nikoli podmínkou)

Jaký by měl být vhodný uchazeč?

• Schopný samostatného úsudku
• Být proaktivní, nebát se přijít jak s problémy, tak s návrhy na změnu
• Ochotný řešit případné problémy a dotáhnout jejich řešení do konce
• Chápe, že změny jsou součástí života
• Nevadí mu částečně rutinní práce
• Je samostatný, ale uvědomuje si, že pracuje s ostatními členy týmu pro celek

Co Vám nabídneme?

• Pracovní doba 30 hodin týdně (zkrácený úvazek 6 hod. denně)
• Flexibilní pracovní dobu, která ti pomůže sladit pracovní a osobní život
• 5 týdnů dovolené
• Sick-days
• Možnost občasné práce z domova
• Stravenky
• Wellness poukázky
• Multisport kartu s příspěvkem zaměstnavatele
• Wellbeing program
• Penzijní připojištění
• Odborná školení jako např. ACCA
• Jazykové kurzy
• A v neposlední řadě nejkrásnější výhled na celé Brno z moderních kanceláří na Holandské

A jaké to u nás opravdu je?

I když je nás už přes 400, máme stále velmi neformální a přátelskou firemní kulturu a všichni si tady tykáme. Kromě perfektního výhledu na celé Brno, máme také venkovní terasu ve 20 patře, relaxační zónu kde cvičíme třeba jógu, nebo pořádáme semináře na různá témata v rámci wellbeing programu. Snažíme se také pomáhat potřebným, podporujeme různé charitativní organizace pomáhající dětem, zvířecí útulky či cvičení vodicích pejsků. Občas pro tyto účely pořádáme např. bleší trhy a další fajn akce na jejich podporu. Také nám nechybí pravidelná zásoba vitamínů v kuchyňce ani dobrá káva v našem klubu. Snažíme se o udržení rovnováhy mezi pracovním a osobním životem a proto máme zkrácenou týdenní pracovní dobu.

Zaujala Vás tato pracovní pozice?

Skvěle! Už nám stačí jen poslat Váš životopis.

Sdílejte pozici

Kontakt

Atlas Copco Services s.r.o.
Petra Nesvadbová
Spielberk Office Centre, Holandská 10
639 00  Brno-Štýřice
Česká republika

Nenašli jste, co hledáte?
Přesto nám můžete poslat své CV. Je možné, že se brzy objeví vhodná pozice.

Poslat CV

Chcete pracovat v moderních kancelářích v centru Brna?

Více o Atlas Copco