Hledáme parťáka pro Jirku do účetního týmu

Atlas Copco není tak vidět, ale je skoro všude.
Naším světem jsou kompresory, vakuové vývěvy, průmyslové nářadí a stavební stroje. Původně malá švédská firma, založená v roce 1873, se dnes může pyšnit 34 000 zaměstnanci po celém světě.
Pracujte pro Atlas Copco a staňte se součástí společnosti, jejímž nářadím je vyrobeno každé třetí auto na světě.

Jaký je náš Jirka?

Má vystudovanou vysokou školu a právě oslavil roční výročí u nás v týmu. Angličtina mu vždy byla velmi blízká, přesto když k nám nastoupil tak se trochu ostýchal komunikovat se svými americkými kolegy. Jako většina studentů vysoké školy, i on při svém studiu často používal excel, ale byl spíš běžný uživatel. Postupem času si však osvojil i pokročilejší excelové funkce. O SAPU (našem účetním systému) už něco málo zaslechnul, ale v praxi se s ním u nás setkal poprvé. To ho naštěstí nevyděsilo. Do všeho jsme ho zasvětili a vše potřebné naučili.

Co u nás Jirka dělá?

Jirka každý měsíc připravuje skupinové zprávy dle IFRS, spolupracuje na měsíčních uzávěrkách a reportingu, roční závěrce dle lokálních požadavků daných entit včetně daňových přiznání. Účtuje mzdy a jiné zápisy do hlavní knihy, časového rozlišení a zajišťuje jejich úplnost a přesnost. Komunikace s lidmi je při jeho práci priorita č. 1, hlavně se svými kolegy (ať už českými nebo zahraničními), analytiky, kontrolery nebo auditory. Počáteční strach z angličtiny po pár týdnech překonal a tento rok se osobně potká se svými kolegy v USA.

Co Jirkovi naše firma nabízí?

Jirka je pánem svého času díky flexibilní a zkrácené pracovní době na 37,5 hodin týdně. I když Jirka nevyužívá možnost MultiSport karty, přesto ji firma nabízí a dotuje. Dále má možnost se vzdělávat nejen prostřednictvím různých školení a kurzů, ale hlavně certifikací ACCA, což je mezinárodně uznávaná certifikace účetních, která mu otevírá možnosti karierního růstu nejen v rámci Atlas Copco Group. Firma mu dále poskytuje sick days, stravenky, které uplatňuje v restauracích Spielberg Office Centra, vouchery na různé sportovní aktivity a v neposlední řadě 5 týdnů dovolené. Pracuje ve skvělém kolektivu plném zkušených lidí, mezi kterými si našel spoustu přátel, a účastní se s nimi různých akcí jako je například teambuilding, běh Vokolo Priglu, nebo našeho oblíbeného quaterly beer :)

Chceš se přidat k Jirkovi do týmu?

Hledáme muže nebo ženu. Jsme smíšený kolektiv a o různorost tu není nouze. Pokud jsme Tě zaujali a rád/a bys měl/a rozhled do celého světa v rámci pracovních kontaktů, neváhej a kontaktuj naše HR oddělení už dnes!

Zaujala Vás tato pracovní pozice?

Skvěle! Už nám stačí jen poslat Váš životopis.

Sdílejte pozici

Kontakt

Atlas Copco Services s.r.o.
Marta Kalová
Holandská 1006/10
639 00  Brno-Štýřice
Česká republika

Nenašli jste, co hledáte?
Přesto nám můžete poslat své CV. Je možné, že se brzy objeví vhodná pozice.

Poslat CV

Chcete pracovat v moderních kancelářích v centru Brna?

Více o Atlas Copco